- Eνημερωτικές διαλέξεις του Τμήματος Τροχαίας Γρεβενών σε μαθητές των Κέντρων Δημιουργικής Απασχόλησης και Παιδικών Σταθμών για την Οδική Ασφάλεια
- Συνελήφθη 32χρονος ημεδαπός, για ανθρωποκτονία 30χρονου ημεδαπού στη Φλώρινα
- Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 15-07-2024 έως 21-07-2024)
- Ποσότητες ναρκωτικών καταστράφηκαν σε υψικάμινο
Στον Δημοτικό Κήπο Κοζάνης ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Έργων Κώστας Βόμβας (Φωτογραφίες)
Στον Δημοτικό Κήπο Κοζάνης βρέθηκε το μεσημέρι της Παρασκευής 9 Φεβρουαρίου 2024, ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Έργων Κώστας Βόμβας, βλέποντας από κοντά την πορεία εξέλιξης των εργασιών ανάπλασης του Κήπου.
Στόχος της Δημοτικής Αρχής, σύμφωνα με τον κ. Βόμβα, ο οποίος συνοδευόταν από τον ανάδοχο του έργου και υπηρεσιακά στελέχη της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Κοζάνης, είναι η γρήγορη και αποτελεσματική ολοκλήρωση των παρεμβάσεων, που θα αναδείξουν – όπως πρέπει – έναν μοναδικό πνεύμονα πρασίνου, περιπάτου και αναψυχής, που συγκεντρώνει καθημερινά πλήθος επισκεπτών.
0 comments