- Eνημερωτικές διαλέξεις του Τμήματος Τροχαίας Γρεβενών σε μαθητές των Κέντρων Δημιουργικής Απασχόλησης και Παιδικών Σταθμών για την Οδική Ασφάλεια
- Συνελήφθη 32χρονος ημεδαπός, για ανθρωποκτονία 30χρονου ημεδαπού στη Φλώρινα
- Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 15-07-2024 έως 21-07-2024)
- Ποσότητες ναρκωτικών καταστράφηκαν σε υψικάμινο
Στον Δήμαρχο Κοζάνης το 9ο Δημοτικό Σχολείο (Φωτογραφίες)
Όμορφες στιγμές κυριάρχησαν το πρωί της Παρασκευής 9 Φεβρουαρίου 2024 στο Δημαρχείο της Κοζάνης όταν μαθήτριες και μαθητές της Ε΄τάξης του 9ου Δημοτικού Σχολείου, επισκέφθηκαν τον Δήμαρχο Γιάννη Κοκκαλιάρη, στο πλαίσιο του μαθήματος της Κοινωνικής και Πολιτικής Αγωγής.
Κατά τη διάρκεια της ωραίας συνάντησης, παρουσία του Προέδρου της Δημοτικής Κοινότητας Κοζάνης Θωμά Αυλογιάρη και των εκπαιδευτικών του σχολείου Μαρίας Κουτσογεωργοπούλου και Στέργιου Σιουτόπουλου, τα παιδιά είχαν την ευκαιρία να ρωτήσουν πολλά θέματα τον Δήμαρχο, που είχαν να κάνουν με την καθημερινότητα πόλης και χωριών αλλά και τον τρόπο λειτουργίας των υπηρεσιών.
0 comments